BSM30GD60DN2E3224 Infineon Technologies AG   TRANSISTOR | IGBT POWER MODULE | 3-PH BRIDGE | 600V V(BR)CES | 30A I(C) 20031026
BSM30GD60DN2E3224 Eupec   TRANSISTOR | IGBT POWER MODULE | 3-PH BRIDGE | 600V V(BR)CES | 30A I(C) 20031026
全选
Total found 2 in 217540143