CM75DY-12H Mitsubishi   Power Devices 20080427
CM75DY-12H Powerex   600V 75A Dual 20061103
CM75DY-12H Powerex Inc   TRANSISTOR | IGBT POWER MODULE | HALF BRIDGE | 600V V(BR)CES | 75A I(C) 20031026
CM75DY-12H Mitsubishi Electric & Electronics USA   TRANSISTOR | IGBT POWER MODULE | HALF BRIDGE | 600V V(BR)CES | 75A I(C) 20031026
CM75DY-12H Mitsubishi   IGBT Modules: 600V Rating 20030316
CM75DY-12H   20011108
CM75DY-12H MITSUBISHI Module   [替换型号]Replacement:IXYS VII75-06P1 20120108
全选
Total found 7 in 217540143