PM100CVA120 Mitsubishi   Power Devices 20080427
PM100CVA120 Powerex   1200V 100A 6-Pac 20061103
PM100CVA120 Mitsubishi Electric & Electronics USA   TRANSISTOR | IGBT POWER MODULE | COMPLEX BRIDGE | 1.2KV V(BR)CES | 100A I(C) 20031026
PM100CVA120 Mitsubishi   IPMs : 1200V Rating 20030316
PM100CVA120 Powerex Inc MODULE-19   AC Motor Controller/Driver 20020816
全选
Total found 5 in 217540143